Beleid Gratis Verzending - MKPBR — MKPBR - Shine Like a Brazilian Doorgaan naar inhoud

Invoerrechten & belastingen inbegrepen – niets bijbetalen bij levering

Gegarandeerde levering in 200+ landen, rechtstreeks uit Brazilië

Invoerrechten & belastingen inbegrepen · Gegarandeerde levering

Account Winkelwagen

Beleid Gratis Verzending

Verzending bij MKPBR is geen vast bedrag. Hoe meer je in je winkelmandje doet, hoe minder elke zending je kost - het tarief daalt in stappen naarmate je bestelling groter wordt en bereikt in veel bestemmingen nul.


Zo werkt de verzendstaffel

Elke bestemming heeft een eigen staffel, omdat de werkelijke kosten van een internationale koerierszending per land verschillen. Maar de opbouw is altijd hetzelfde:

  • Tot $60het volledige tarief - een kleine bestelling brengt nog steeds de volledige vaste kosten van een internationale zending met zich mee
  • Boven $60daalt het tarief sterk - in de meeste bestemmingen is dit de grootste afzonderlijke daling in de hele staffel
  • Na elke stapdaalt het tarief opnieuw
  • Bovenaangratis, in de hieronder vermelde bestemmingen
Daarom zorgt één extra product er vaak voor dat je totaalbedrag daalt

Een echt voorbeeld: Duitsland. Bij een winkelmandje van $55 betaal je $53,99 aan verzendkosten - in totaal $108,99. Voeg voor $6 aan producten toe om $61 te bereiken en de verzendkosten dalen naar $29,99 - in totaal $90,99. Meer producten, een lager totaalbedrag. Net onder veel andere stappen gebeurt hetzelfde, voor elke bestemming.

De balk onderaan de winkel toont tijdens het winkelen jouw eigen verzendstaffel, met je land en valuta, en laat zien hoever je nog van de volgende stap verwijderd bent.

Bestemmingen met gratis verzending

Bereik het onderstaande bedrag - berekend over je bestelsubtotaal na kortingen - en standaard expressverzending is voor onze rekening.

Bestemming Gratis verzending vanaf
Zwitserland $99
Verenigde Staten $129
Griekenland $130
Macau, Qatar, Zuid-Korea $149
Zweden $164
Koeweit, Filipijnen, Singapore $169
Dominicaanse Republiek $189
Bolivia, Canada, China, Colombia, Frankrijk, Hongkong, Irak, Isle of Man, Japan, Jersey, Martinique, Nieuw-Zeeland, Paraguay, Portugal, Verenigd Koninkrijk $199
Bulgarije, Jordanië $229
Oostenrijk, Bahrein, België, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Finland, Duitsland, Hongarije, Ierland, Italië, Letland, Litouwen, Malta, Nederland, Polen, Roemenië, Saoedi-Arabië, Slowakije, Slovenië, Verenigde Arabische Emiraten $249
Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint-Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad $259
Chili, Luxemburg $279
Guadeloupe * $329
Australië, Israël $399
Egypte, Libanon, Libië, Oman $449

* Onder dit bedrag worden de verzendkosten bij het afrekenen door de vervoerder berekend op basis van je adres.

Bedragen in USD. Op de Azoren, Madeira en in enkele afgelegen districten van Portugal, in afgelegen provincies van Italië en in afgelegen gebieden van Australië worden de tarieven en geschiktheid bij het afrekenen afzonderlijk berekend op basis van je postcode.

Als je land niet op deze lijst staat

We verzenden nog steeds naar daar en je verzendstaffel werkt nog steeds - het tarief daalt stap voor stap naarmate je bestelling groter wordt. Het tarief komt alleen niet op nul uit. Je ziet het exacte bedrag bij het afrekenen voordat je betaalt, zonder verplichting om de bestelling af te ronden.

Elke bestemming, stap voor stap

Wat standaard expresverzending kost bij elke bestelwaarde, in Amerikaanse dollars. Bestemmingen met dezelfde staffel zijn gegroepeerd. Elke stap wordt gemeten over je subtotaal na kortingen.

Bestemmingen Verzendkosten op basis van bestelwaarde
Zwitserland Tot $60 $37.99$60 – $80 $19.99$80 – $99 $9.99$99+ GRATIS
Verenigde Staten Tot $60 $27.99$60 – $80 $14.99$80 – $99 $12.99$99 – $129 $6.99$129+ GRATIS
Griekenland Tot $60 $35.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $3.99$130+ GRATIS
Macau Tot $60 $39.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $24.99$130 – $149 $14.99$149+ GRATIS
Zuid-Korea Tot $60 $49.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $149 $8.99$149+ GRATIS
Qatar Tot $60 $50.99$60 – $90 $25.99$90 – $119 $12.99$119 – $149 $5.99$149+ GRATIS
Zweden Tot $60 $52.99$60 – $95 $43.99$95 – $130 $21.99$130 – $164 $2.99$164+ GRATIS
Koeweit Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $169 $10.99$169+ GRATIS
Singapore Tot $60 $56.99$60 – $95 $36.99$95 – $130 $20.99$130 – $169 $11.99$169+ GRATIS
Filipijnen Tot $60 $85.99$60 – $95 $54.99$95 – $130 $31.99$130 – $169 $17.99$169+ GRATIS
Dominicaanse Republiek Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $189 $10.99$189+ GRATIS
Portugal Tot $60 $42.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $22.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Canada Tot $60 $49.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $15.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Irak Tot $60 $49.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $18.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS
China, Hongkong, Japan Tot $60 $52.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Colombia Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS
Isle of Man, Jersey, Verenigd Koninkrijk Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Frankrijk, Martinique Tot $60 $54.99$60 – $90 $29.99$90 – $119 $26.99$119 – $149 $19.99$149 – $199 $9.99$199+ GRATIS
Bolivia, Paraguay Tot $60 $62.99$60 – $95 $55.99$95 – $130 $38.99$130 – $199 $21.99$199+ GRATIS
Nieuw-Zeeland Tot $60 $95.99$60 – $95 $61.99$95 – $130 $30.99$130 – $164 $14.99$164 – $199 $7.99$199+ GRATIS
Bulgarije Tot $60 $59.99$60 – $95 $51.99$95 – $130 $31.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $6.99$199 – $229 $2.99$229+ GRATIS
Jordanië Tot $60 $95.99$60 – $95 $71.99$95 – $130 $52.99$130 – $229 $33.99$229+ GRATIS
Verenigde Arabische Emiraten Tot $60 $46.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $25.99$130 – $164 $18.99$164 – $199 $12.99$199 – $249 $7.99$249+ GRATIS
Italië Tot $60 $50.99$60 – $95 $28.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $7.99$249+ GRATIS
Oostenrijk, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Hongarije, Ierland, Letland, Malta, Nederland, Slowakije, Slovenië Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $9.99$249+ GRATIS
Duitsland Tot $60 $53.99$60 – $95 $29.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $9.99$249+ GRATIS
Finland, Polen, Roemenië Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS
Litouwen Tot $60 $56.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS
België Tot $60 $59.99$60 – $95 $30.99$95 – $130 $29.99$130 – $164 $21.99$164 – $199 $13.99$199 – $249 $5.99$249+ GRATIS
Bahrein Tot $60 $74.99$60 – $95 $49.99$95 – $130 $24.99$130 – $164 $12.99$164 – $249 $5.99$249+ GRATIS
Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint-Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $259 $8.99$259+ GRATIS
Chili Tot $60 $55.99$60 – $95 $35.99$95 – $130 $25.99$130 – $279 $12.99$279+ GRATIS
Luxemburg Tot $60 $63.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $279 $10.99$279+ GRATIS
Saoedi-Arabië Tot $60 $54.99$60 – $95 $39.99$95 – $130 $32.99$130 – $164 $23.99$164 – $249 $16.99$249+ GRATIS
Guadeloupe Tot $329 berekend bij het afrekenen$329+ GRATIS
Australië Tot $60 $45.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $24.99$130 – $199 $17.99$199 – $399 $9.99$399+ GRATIS
Israël Tot $60 $79.99$60 – $95 $47.99$95 – $130 $34.99$130 – $164 $25.99$164 – $399 $15.99$399+ GRATIS
Egypte, Libanon, Libië, Oman Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $449 $10.99$449+ GRATIS
Panama Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130+ $8.99
Réunion Tot $60 $78.99$60 – $95 $68.99$95 – $130 $58.99$130+ $49.99
Kaaimaneilanden, Nicaragua Tot $60 $84.99$60 – $95 $79.99$95 – $130 $66.99$130+ $53.99
Tunesië Tot $60 $90.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99
Albanië, Angola, Armenië, Azerbeidzjan, Kameroen, Liberia, Mauritius, Montenegro, Marokko, Nigeria Tot $60 $95.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99
Guatemala Tot $60 $95.99$60 – $95 $86.99$95 – $130 $73.99$130+ $60.99
Ecuador Tot $60 $127.99$60 – $95 $124.99$95 – $130 $116.99$130+ $108.99
Andorra, Guernsey, IJsland, Mayotte, Niue, Peru, Saint-Pierre en Miquelon, Spitsbergen & Jan Mayen, Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten, Vietnam Berekend bij het afrekenen op basis van je adres

De regels in het kort

  • Gemeten na kortingen. Drempelbedragen worden berekend over je subtotaal na eventuele kortingsbonnen. Een kortingscode kan je onder een stap laten uitkomen en de verzendkosten wijzigen - bij het afrekenen zie je altijd welke combinatie je het minst laat betalen.
  • Standaard expresdienst. Gratis verzending en de staffel gelden voor Express Economy, onze standaard internationale service. Express Priority, de snellere optie, is altijd beschikbaar tegen betaling.
  • Invoerrechten en belastingen zijn al inbegrepen in de prijs. Verzending is de enige regel die aan je subtotaal wordt toegevoegd. Bij levering hoef je niets aan de bezorger te betalen.
  • Alleen retailbestellingen. De staffel en gratis verzending gelden niet voor Personal Shopper-, sourcing- of groothandelsbestellingen; daarvoor wordt per bestelling een offerte opgesteld.
  • Tarieven kunnen veranderen. Staffels, drempelbedragen en beschikbare bestemmingen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving wijzigen. Het bedrag dat bij het afrekenen wordt weergegeven, is altijd het bedrag dat op jouw bestelling van toepassing is.

Vragen over verzending naar jouw land? Schrijf naar cs@mkpbr.com, gebruik de livechat of stuur ons een bericht via WhatsApp - we antwoorden met het werkelijke bedrag voor jouw adres.

Help